Een blik op het echte werk

Dhr. M. Cuyvers van Dupac, het bedrijf achter Duurzame Paneel Constructies in Bocholt, nam de tijd om twee dinsdagochtenden vrij te maken om de leerlingen van 6HTT en 7HCP rond te leiden in hun familiebedrijf. Al jarenlang produceert dit bedrijf panelen voor houtskeletbouw en dak- en timmerwerk in hun eigen werkplaats. Wat begon als een bescheiden onderneming is uitgegroeid tot een gerespecteerde speler op de Europese markt.

 

Na een rondleiding door het bedrijf brachten de leerlingen een bezoek aan een bouwplaats waar deze panelen werden gebruikt in een houtskeletbouwwoning in aanbouw. Het ervaren van de praktijk, het zien van wat ze hebben bestudeerd, voegt enorm veel toe aan het leerproces van onze leerlingen. Daarom willen we DUPAC en de eigenaars van de houtskeletbouwwoning hartelijk bedanken voor het openstellen van hun bouwplaats voor onze leerlingen.